..........

مراسم روز معلم در مجتمع آموزشی فرهنگ

مراسم روز معلم در مجتمع آموزشی فرهنگ برگزار شد.

دانش‌‌آموزان مجتمع آموزشی فرهنگ در مراسم روز معلم از معلمین و کادر مدرسه تقدیر کردند. هرساله در روز ۱۲ اردیبهشت مجتمع آموزشی فرهنگ از معلمان به خاطر دستاوردها، تلاش‌ها و کمک آنها به جامعه و همچنین به زندگی دانش آموزان، تجلیل می‌کند. 

در این روز با شاخه‌های گل به مدرسه آمدند و با اهدای نقاشی، کاردستی و اجرای موسیقی نشان دادند که قدردان زحمات معلمان خود هستند.

روز معلم ۱۴۰۲


معلمان تمام فکروذکرشان مدرسه و دانش‌‌آموزان است. از صبح که بیدار می‌شوند تا لحظه‌ای که بخوابند به بچه‌ها فکر می‌کنند. برنامه‌ریزی می‌کنند که با هرکدام از دانش‌آموزان چه رویکردی را پیش بگیرند. امروز کلاس نظم نداشت چه‌‌کار کنم؟ بچه‌ها سر ریاضی خسته شدند چه‌کار کنم؟ چندتا از بچه‌ها خوراکی نمی‌آورند چه‌طور به خانواده‌شان بگویم؟ معلم در تمام لحظاتی که در مدرسه نیست هم فکرش درگیر مدرسه است. وقتی معلمی را انتخاب می‌کنی تصمیم می‌گیری آرام و قرار نداشته باشی. پابه‌پای بچه‌ها انواع هیجان‌ها را تجربه می‌کنی و درعین‌حال تلاش می‌کنی صبور و باحوصله کلاس را اداره کنی. همه‌ی این چالش‌های روزانه است که باعث رشد و پیشرفت معلم و کلاس می‌شود.

در مجتمع آموزشی فرهنگ منطقه چهار همه‌ی معلمان و کادر اجرایی در جلسات متعدد تجربیات و مشکلات خود را با هم درمیان می‌گذارند. همگی اجازه می‌دهند فکرهای نو و راه‌حل‌های جدید مطرح و تجربه شود.

مراسم روز معلم در مدرسه‌ی فرهنگ یادآوری همه‌ی بی‌‌قراری‌ها و صبوری‌هاست. یادآوری و قدردانی از تمام لحظاتی که معلم روح و جانش را پای تعلیم و تربیت بچه‌ها می‌گذارد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *