..........

اردوهای آبان ۱۴۰۲

مجتمع آموزشی فرهنگ هرساله اردوهای متنوعی را برای دانش‌آموزان پایه‌های مختلف خود تدارک می‌بیند. در این اردوها که به تناسب سن و پایه‌ بچه‌ها انتخاب می‌شوند دانش‌‌آموزان مهارت‌های جمعی و تعامل‌ با اجتماع را تمرین می‌کنند. در کنار آن شور و هیجان شرکت در اردو ذهن خلاق آنها را پرورش می‌دهد.

دانش‌آموزان پیش‌دبستانی مجتمع آموزشی فرهنگ روز سه‌شنبه دوم آبان به همراه مربیان خود به شهر بازی شاپرک رفتند و خاطرات شاد و هیجان‌انگیزی را رقم زدند. شهربازی حرکتی مهارتی شاپرک با هدف آموزش و غنی‌سازی اوقات فراغت کودکان و نوجوانان در شرق تهران فعالیت می‌کند.

دانش‌آموزان کلاس اولی دبستان فرهنگ در اولین اردوی خود به بازدید ایستگاه آتشنشانی رفتند. این اردو با هدف آموزش و تمرین مهارت‌های شغلی برای بچه‌ها برگزار شد و دانش‌‌آموزان با بخشهای مختلف ایستگاه آشنا و با آتشنشانان عکس یادگاری گرفتند. 

کلاس دومی‌ها در سفری به هیومن‌پارک سفری شگفت‌انگیز به درون بدن انسان داشتند و به‌وسیله‌ی ماکت‌های بزرگ اعضای بدن با اجزا و کارکرد آنها آشنا شدند.


سرزمین افسانه‌ها پایه پنجم

مدرسه فرهنگ در اولین اردوی سال ۱۴۰۲ کلاس سومی‌ها را به کاربازیا واقع در برج میلاد برد. کاربازیا یکی از محبوب‌ترین و پرطرفدارترین مجموعه‌های بازی و سرگرمی در تهران است. این شهربازی دارای انواع بازی‌های ورزشی، اکشن، ماجراجویی، روانشناختی، تیراندازی، اتاق فرار، بازی‌های گروهی و … است. همچنین در این مجموعه امکانی فراهم شده است تا کودکان بتوانند با انواع مشاغل آشنا شوند.
پارک فن‌آموز که برای اردوی پایه چهارم تدارک دیده شده بود مجموعه‌ای جذاب و متنوع از موقعیت‌های جذاب شغلی و مهارتی را به بچه‌ها نشان می‌دهد.

سرزمین افسانه‌ها یک ماشین زمان برای بردن ما به دنیای افسانه‌ها و قصه‌های ایران باستان است. دانش‌آموزان پایه پنجم دبستان فرهنگ تهرانپارس در اردوی اول خود در سال ۱۴۰۲ به بازدید سرزمین افسانه‌ها در برج میلاد تهران رفتند.
تصاویر این اردوها را در 
گالری دبستان مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *