آغاز سال تحصیلی در دبیرستان فرهنگ

شروع سال تحصیلی دوره دوم ۱۴۰۱

آغاز سال تحصیلی در دبیرستان فرهنگ بعد از دو سال آموزش مجازی با حضور دانش‌‌آموزان  همراه بود.

امسال در شرایطی به استقبال مهر ماه و بازگشایی دبیرستان فرهنگ رفتیم که شرایط نسبت به سال قبل متفاوت شده و بازگشایی مدارس حضوری خواهد بود. از همین‌رو تدوین و برنامه‌ریزی درسی امسال با چالش‌های کمتری نسبت به دو سال کرونایی روبرو است. تاثیر جو محیط آموزشی و برخورد حضوری با معلمان در یادگیری دروس دانش آموزان بسیار موثر است و موجب بالا رفتن دقت دانش‌آموزان در یادگیری مطالب می‌شود. به همین‌خاطر دانش‌آموزان مجتمع آموزشی فرهنگ نیز برای درک بهتر مطالب نیازمند دریافت این آموزش‌ها در محیط آموزشی هستند.

مأموریت مدرسه‌ی فرهنگ پرورش انسان‌های آزاده، بانشاط، کنجکاو و متعادل است. در این مسیر، آموزش را محدود به کتاب‌های درسی نکرده‌ایم و همکاران ما روش زندگی سالم را سرلوحه کار خود قرار می‌دهند. تیم مدیریت مجتمع آموزشی فرهنگ به دنبال مدیریت و هدایت مجموعه، هماهنگ با تحولات آموزش و پرورش دنیا در امور کودکان و نوجوانان است. با همین نگاه تلاش می‌کنیم تا با آموزش رفتار سالم و متناسب با ویژگی‌های جامعه، دانش‌آموزانی توانمند پرورش دهیم. و از سوی دیگر با ایجاد ارتباط موثر با خانواده‌ها، تعاملی پویا بسازیم.

 

دانش‌آموزان دوره دوم دبیرستان فرهنگ در اولین روز مدرسه گرد هم آمدند تا همزمان با آشنایی با دبیران خود در جریان برنامه‌های درسی قرار بگیرند.